fbpx
 

Prova në Studion A – vetëm 500 LEK

07/09/2014

10636340_10202399999704376_4730521093161627495_n

Për këtë sezon, provat pranë Akademisë Hollywood, në studion A janë vetëm 500 Lek ora. (nëse jeni vetëm 2 muzikantë, kushton 400 Lek)

Telefononi tani për të prenotuar studion në 224 7862

 

Studio A përmban: 2 Kitarra Elektrike dhe Amp përkatës, 1 bass dhe Amp, 1 Bateri të plotë Sonor dhe një tastierë Korg TR 88.

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
previous
Sezoni i ri 2014 - 2015
next
Si të ruani trupin dhe muskujt tuaj