fbpx
 

Annie Lennox nxjerr një album të ri “Nostalgia”

16/09/2014

Sot del dhe albumi i ri i këngëtares Annie Lennox “Nostalgia”

Këtu mund të dëgjoni një intervistë në BBC2 ku ajo flet për albumin si dhe mund të dëgjoni “I put a spell on you”

 

10501607_10152698159074589_4353760365707741531_nhttp://www.bbc.co.uk/programmes/p026r13n


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
previous
Si të ruani trupin dhe muskujt tuaj
next
Një ndodhi gjatë një konkursi