fbpx
 

KONCERTI AKUSTIK I KITARAVE

05/11/2014by admin

Më datë 6 Dhjetor do të hapim sezonin e koncerteve në Akademinë Hollywood.

koncertiakustik 061214Të parët që do të ngjiten në skenë do të jenë nxënësit e klasave të kitarës.

 

Koncerti do të zhvillohet të shtunën, datë 6 Dhjetor në sallën e Ministrisë së Kulturës.

 

Informacione të tjera më të detajuara do t’i postojmë në ditët në vijim!

Ndërkohë mund të na ndiqni dhe në eventin tonë në Facebook.

https://www.facebook.com/events/1489262174684155/

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/bold-page-builder/content_elements/bt_bb_section/bt_bb_section.php on line 84