fbpx
 

Rockfesti i Dhjetor 2014

22/12/2014

Për disa arsye  ju njoftojmë që e kemi të pamundur organizimin e Rockfestit këtë Dhjetor.

Ju kërkojmë ndjesë dhe ju urojmë Gëzuar Festat e Fundvitit! 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
previous
Dhurata për fëmijët në nevojë!
next
Gëzuar Festat!