fbpx
 

Krijime nga Megi Zepp

29/05/2015by admin

Me emrin e saj të artit, Megi Zepp kemi kënaqësinë t’ju tregojmë disa nga punët e saj që i gjetëm rastësisht në facebook.

Megi është një nxënëse në shkollën e mesme dhe gjithashtu dhe një bassiste. 

Fanse e Led Zeppelin, ajo ishte nismëtarja e grupit Lost Zeppelin, i cili ishte shumë i suksesshëm në Rockfestet e kaluar. image1 image2


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/bold-page-builder/content_elements/bt_bb_section/bt_bb_section.php on line 84