fbpx
 

FESTA E MUZIKËS NË TIRANË – ROCKFEST

19/06/2015

Për të 5tin vit rradhazi, Akademia Hollywood feston me shumë nxënës dhe ish nxënës të saj festën ndërkombëtare të muzikës, Fête de la Musique.

 

Mbi 30 muzikantë do të ngjiten në skenën e Amfiteatrit të Liqenit të Tiranës për të luajtur muzikë e për të festuar këtë ditë kaq të dashur për ne.

Hyrja e lirë 🙂

 

Eventi në Facebook: Klikoni këtuROCKFEST15 copy

 

 

Gjithashtu në sheshin Nënë Tereza, për të dytin vit, Aleanca Franceze ka skenën e saj me disa grupe të cilat do të performojnë gjtihashtu për festën e Muzikës!

 

2 Skena plot me muzikë, për këtë 20 Qershor!!!

 

previous
Keni një grup muzikor? Si ta promovoni atë në Facebook!

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 36
next
Çfarë është ROCKFEST?