fbpx
 

Sezoni i ri 2015 – 2016

01/09/2015

Ka disa ditë që në Akademinë Hollywood ka rinisur puna për sezonin e ri 2015 – 2016.

E nisëm mbarë, le të themi, me një studente të re të regjistruar për kitarë.

Numri i studentëve që ndjekin leksione artistike në Akademinë Hollywood sa vjen e shtohet.

Për ne është e rëndësishme përkujdesi dhe standarti që i jepet çdo studenti. Mundësitë që ata kanë për të krijuar një komunitet të ri e të shëndetshëm dhe dashuria për të luajtur muzikë dhe për të nxënë.

Edukimi është një dhuratë që duhet ta kërkojmë gjithmonë!

 

posteri1516 copy

Këtë sezon të ri 2015-2016, dua t’ju uroj: Një vit të mbarë plot  muzikë!

 

previous
Akademia Hollywood ju uron pushime të mbara!

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 36
next
Struktura e një kënge