fbpx
 

Joshua Bell – nuk arrij të impresionojë kalimtarët

07/09/2015

Sa shume bujë bëri kjo video para 3 vitesh, ku Joshua Bell u xhirua duke luajtur në metronë e Washington, dhe në at0 45 minuta që ai luajti disa nga pjesët më të vështira për violine, fitoi 32 Dollarë.
Paçka se nuk thuhet në video, një grua e dalloi dhe e përshëndeti.
Josha Bell, disa ditë më përpara kishte dhënë një koncert në Boston ku bileta ishte rreth 100 dollarë.
Violina që ai luajti në metro kushton 3.5 milion dollarë.

previous
Motivi i BACH

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 36
next
Urime në një vit të mbarë shkollor!