fbpx
 

Akademia Hollywood ju uron Gëzuar Festat e Fundvitit

24/12/2015

Akademia Hollywood Ju falenderon për këtë vit të bukur,

pushimetdimerore20152016 copy

Ka qenë një vit ku kemi takuar nxënës të rinj të talentuar dhe kemi bërë njohje të shumë njerëzve simpatikë.

Kemi kaluar momente shumë të bukura, dhe kjo vetëm falë jush,

 

Ju urojmë festa të mbara!!

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
previous
Njoftim zyrtar
next
29% ulje e vitit të brishtë!