fbpx
 

BBQ dhe festë

27/09/2016by admin

Të dashur miq të Akademisë Hollywood,
Jeni te ftuar, ditën e mërkurë – në datën 28 shtator, në oborrin e Akademisë për të festuar së bashku fillimin e vitit të ri akademik.

Mos ejani të ngopur se kemi BBQ….. 🙂 🙂 🙂


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/bold-page-builder/content_elements/bt_bb_section/bt_bb_section.php on line 84