fbpx
 

Oraret e Stinës së Verës

12/06/2017
Përshëndetje!
Ju njoftojmë që duke filluar nga kjo javë, klasat individuale dhe kolektive në Akademinë Hollywood do të zhvillohen në oraret e pasdites: 16:00 – 20:30.
Gjithashtu ju njoftojmë që të shtunën jemi të mbyllur.
 

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
previous
Koncertet përmbyllës të Qershorit
next
Një listë për të dëgjuar në muajin Korrik