fbpx
 

Festë dhe BBQ të mërkurën e 11 Tetorit

09/10/2017by admin

Të dashur miq të Akademisë Hollywood,
Jeni te ftuar, ditën e mërkurë – në datën 11 Tetor, në oborrin e Akademisë për të festuar së bashku fillimin e vitit të ri akademik.

Mos ejani të ngopur se kemi BBQ….. 🙂 🙂 🙂


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
previous
Si të bisedoni me fëmijët tuaj për ditën shkollore
next
Sa muzikantë bëhemi për të luajtur Himnin Kombëtar?
Kontaktoni
Rruga Qemal Stafa 206, Tiranë
069 22 11158
Email