fbpx
 

Koncertet Pranverore

26/03/2018

Në javën e fundit të Marsit dhe javët e para të Prillit, jeni të ftuar të ndiqni koncertet tona pranverore.

 

Koncertet Pranverore

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
previous
Sa muzikantë bëhemi për të luajtur Himnin Kombëtar?
next
Pak vëmendje para dhe pas koncerte