fbpx
 

Urban Art

25/10/2018

Urban Art është një nga klasat më të preferuara nga adoloshentët.

Klasa fillon të punojë me teknika të stickerit, për të vazhduar me wheatpaste dhe stencil.

Në këtë klasë merren dhe njohuritë bazike në Photoshop dhe ILlustrator.

 

Klasa mblidhet të enjteve dhe të të martave në darkë.

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/customer/www/akademiahollywood.com/public_html/wp-content/themes/tabula/views/prev_next.php on line 10
previous
Sound Production
next
10 Vite Akademia Hollywood